MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 23 maja 2019r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

model 2614569 340INTERWENCJA

Pani Zofia pismem z dnia 26 marca br. zawiadomiła Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze o możliwości popełnienia przestępstwa przez biegłą sądową, która miała drastycznie zaniżyć wycenę jej nieruchomości w egzekucji komorniczej oraz wykonać ją niezgodnie z kpc. W zawiadomieniu był wniosek o zlecenie oceny prawidłowości sporządzonego operatu szacunkowego przez organizację zawodową rzeczoznawców

 

8 maja o godz. 18.03 Komenda Miejska Policji wysłała listem poleconym do czytelniczki wezwanie do stawienia się w dniu 11 maja celem przyjęcia zawiadomienia. Pani Zofia wezwanie otrzymała w dniu 22 maja. Niezwłocznie zadzwoniła na policję i poprosiła o nowy termin przesłuchania. Policjant zapewnił ją, że na początku czerwca zadzwoni i poda termin. Do dzisiaj jednak nikt się nie odezwał.

 

Czytelniczka jest przekonana, że policja celowo zwleka z jej przesłuchaniem, bo sprawa może być bardzo niewygodna dla wielu osób. O zwlekaniu może świadczyć także fakt wysłania pocztą wezwania trzy dni przed przesłuchaniem. Wiadomo, że taka przesyłka może nie dotrzeć na czas - uważa czytelniczka.

 

Sprawę postaram się wyjaśnić.

 

 

 

JW

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY