MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  poniedziałek 19 marca 2018r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

tree 736887 340Dzisiaj komornik sądowy Joanna Sawicka-Iwaniuk miała zlicytować komercyjną nieruchomość położoną w Krasnymstawie (Lubelszczyzna). Nieruchomość położoną w ścisłym centrum miasta stanowią lokale handlowo-biurowe oraz garaże. W kilku artykułach przedstawiłem poważne wątpliwości co do wyceny tej nieruchomości

 

Skandal w Krasnymstawie? Czytelnikowi nic się nie zgadza w wycenie zleconej przez komornika

 

Egzekucyjny huragan w Krasnymstawie przybiera na sile. Biegły dokonał pomiarów czy nie?

 

Egzekucyjny huragan w Krasnymstawie. Nowe, bulwersujące ustalenia

 

 

Do licytacji jednak nie doszło. W piątek Joanna Smyk, Prezes Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przesłała redakcji taką informację:

W dniu 6 października Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zawiesił postępowanie egzekucyjne w sprawie Km... . Zawieszenie postępowania egzekucyjnego skutkowało wydaniem zarządzenia o odwołaniu licytacji nieruchomości należącej do czytelnika.

 

Prezes poinformowała także, że w poprzednim roku na działalność komornika Joannę Sawicką-Iwaniuk wpłynęło 29 skarg, a w tym już 40.

Warto do tej informacji dodać, że są to skargi zarejestrowane tylko przez SR w Krasnymstawie. Jeśli komornik prowadzi egzekucje poza obszarem swojego sądu rejonowego, to skargi rozpatruje sąd właściwy dla miejsca zamieszkania dłużnika. Może to być teoretycznie każdy sąd w Polsce.

 

 

 

JW

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY