MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  1 lipca 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

W dość nieoczekiwany sposób największa presja na rząd może wkrótce pojawić się ze strony coraz bardziej sfrustrowanego lobby frankowiczów

 

W miniony weekend na ulice Warszawy wyszli protestujący, którzy stają się coraz bardziej zaniepokojeni bezczynnością rządu. Protestujących nie było wprawdzie oszałamiająco wielu (około tysiąca osób), lecz znamienne były hasła i transparenty, które ze sobą przynieśli. Manifestacja została zorganizowana m.in. przez stowarzyszenie „Stop bankowemu bezprawiu”, którego prezesem jest związany z Prawem i Sprawiedliwością reżyser Maciej Pawlicki, dlatego nie sposób całego wydarzenia uznać za imprezę sponsorowaną przez opozycję.

 

Na jednym z transparentów pojawiła się nawet podobizna prezydenta Andrzeja Dudy z nienaturalnie długim nosem, a manifestanci krzyczeli m.in. „Duda drugi raz się nie uda”, co pokazuje wyraźnie, że dla wielu osób cierpliwość się skończyła. Skromna grupa protestujących powoli zaczyna mówić to, co nawet 700 tys. Polaków zadłużonych we frankach myśli już od dawna. I choć na razie nie ma to żadnego przełożenia na wyniki w sondażach, już wkrótce może się to zmienić.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/303-co-dalej-z-kredytami-w-chf

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY