MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  niedziela 22 maja 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Polacy, podobnie jak obywatele innych dawnych krajów obozu socjalistycznego, są wciąż traktowani przez zachodnie korporacje jako mniej wymagający klienci, którym można sprzedawać towar gorszej jakości, pod znanymi markami

 

Jak co roku, tysiące Polaków postanowiło skorzystać z ofert krajowych biur podróży i wyjechać za granicę. W tym roku znacznie częściej decydują się oni na 8 czy 10-dniowe objazdowe wycieczki turystyczne, niż na dłuższy stacjonarny pobyt w jednym miejscu. Nadal sporą popularnością cieszą się takie kraje jak Włochy, Hiszpania, Portugalia i Francja.

 

Z nieco mniejszym wzięciem spotykają się kraje skandynawskie i Wielka Brytania. O dziwo, coraz więcej chętnych znajdują wycieczki do Niemiec, zwłaszcza do południowo-zachodnich landów tego kraju. Oprócz ściśle zaplanowanej trasy wycieczkowej, odbytej w ekspresowym tempie, każda taka eskapada daje polskim urlopowiczom możliwość zrobienia atrakcyjnych zakupów.

Mowa oczywiście o takich towarach jak żywność, alkohol, kosmetyki, chemia i ubrania. Jak się okazuje, ich ceny bywają w wielu wypadkach niższe niż w supermarketach tej samej sieci w Polsce, a dodatkowo ich jakość jest wyraźnie lepsza od jakości towarów tych samych firm, jakie są sprzedawane w polskich sklepach.

 

Niektóre zaś produkty, jak choćby czekolady znanych marek, są w supermarketach we Włoszech, Hiszpanii tańsze. Tak samo jest w przypadku kawy Jacobs, której za porównywalną cenę można za granicą kupić wyraźnie większe opakowanie.

 

 

Źródło i więcej:

http://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/260-klienci-drugiego-sortu

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY