MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  1 lipca 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Alior Bank, Grupa Warta oraz Aasa Polska to zwycięzcy pierwszej edycji konkursu o „Laur Pośredników Finansowych”. W swych kategoriach instytucje te zdobyły pierwsze miejsca, przyznane w plebiscycie pośredników finansowych zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Nagrody wręczono laureatom 4 października 2016 r., podczas II Kongresu Pośrednictwa Finansowego

 

Ideą konkursu było wyróżnienie instytucji finansowych, które dbają o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w sprzedaży oferowanych przez nie produktów bądź usług finansowych. O ocenę instytucji partnerskich pod tym kątem organizatorzy konkursu poprosili praktyków sektora pośrednictwa finansowego.

 

Biorący udział w głosowaniu, bazując na własnych doświadczeniach, oceniali swoich partnerów w podziale na cztery kategorie konkursowe: bank – w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych oraz sprzedaży kredytów gotówkowych, towarzystwo ubezpieczeniowe, a także instytucja pożyczkowa. W głosowaniu pod uwagę brano m.in. standardy współpracy i komunikacji ocenianej firmy z pośrednikami oraz sprawność, przejrzystość i przewidywalność procesu sprzedaży produktu.

 

Wyniki głosowania pośredników zostały następnie przedstawione Kapitule Konkursu, która – bazując na liczbie punktów zdobytych w plebiscycie przez poszczególne instytucje – dokonała wyboru zwycięzców.

 

– Kierując się głosami firm zrzeszonych w KPF nagrodziliśmy tych partnerów, którzy dokładają szczególnych starań we współpracy z firmami pośrednictwa finansowego – mówi Artur Nowak-Gocławski z ANG, przewodniczący Kapituły Konkursu. – Partnerskie, przejrzyste i efektywne zasady współpracy oraz regularna komunikacja są dziś bowiem podstawą relacji pośredników finansowych i instytucji finansowych, z którymi pośrednicy na co dzień współpracują.

 

Pieczę nad poprawnością przebiegu konkursu pod kątem formalno–prawnym sprawował partner merytoryczny konkursu – Kancelaria Wierzbowski Eversheds.

 

Laureatami w kategorii BANK – KREDYTY HIPOTECZNE zostali:

– I miejsce: ALIOR BANK SA

– II miejsce: ING Bank Śląski S.A.

– III miejsce: Euro Bank S.A.

 

 

 

LS

Informacja prasowa: KPF

 

 

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY