MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 1 grudnia 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Państwo Grudnikowie z trojgiem dzieci z dnia na dzień zostali wyrzuceni z ich domu pod Krakowem. Nieruchomość przejęła wrocławska firma pożyczkowa Moniki K. Małżeństwo twierdzi, że padło ofiarą oszustwa. Potrzebowało pieniędzy, dlatego podpisało umowę sprzedaży domu za 230 tys. zł z prawem odkupu go po pół roku. Dług już po 3 miesiącach wzrósł o 90 tys. zł z tytułu odsetek

 

- W tej chwili dzieci są pod kontrolą psychologa, starszy syn się załamał, córka też to przeżyła – opowiada pani Bogumiła.

Bogumiła i Zbigniew Grudnikowie są małżeństwem od piętnastu lat. Mają troje dzieci: 14-letniego Dawida, 12-letniego Kacpra i 11-letnią Justynę. Jeszcze kilka miesięcy temu mieli 120-metrowy dom. Stracili go w ciągu jednej chwili.

- Meble w kuchni rozkręcone, dziecięce ubrania, bielizna, wszystko do worków. To się stało w jakieś trzy godziny i cały nasz majątek był wyniesiony – wspomina pani Bogumiła.

Państwo Grudnikowie wybudowali dom z oszczędności i pożyczonych pieniędzy. Chcieli go wykończyć i spłacić długi. Potrzebowali szybkiej pożyczki. Pomoc zaoferowała im firma pożyczkowa z Wrocławia. Firma Moniki K.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1532627

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY