MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  1 lipca 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Warszawscy sędziowie przegięli! Porównują Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera

 

– Moim liderem jest Jarosław Kaczyński. Dla niego przyszedłem do PC i dla niego jestem w PiS. To wielki patriota, dla którego dobro Polski to najważniejsza rzecz w jego życiu [...] Jarosław Kaczyński poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce – mówił na antenie Radia ZET Marek Suski z PiS.

 

To właśnie tej wypowiedzi dotyczy wpis na twitterowym profilu Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA - Oddział Warszawski . Porównano tam Jarosława Kaczyńskiego do... Adolfa Hitlera.

- Niczym Führer ... Też wszystko poświęcił dla narodu. Ein Volk, ein Reich, ein Führ. To nawet nie jest już zabawne - czytamy na Twitterze. 

 

Źródło i więcej:

http://niezalezna.pl/86503-warszawscy-sedziowie-przegieli-porownuja-jaroslawa-kaczynskiego-do-hitlera

 

Stanowisko Zarządu Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”

 

W związku niedopuszczalnym w swej treści wpisem zamieszczonym w dniu 23 września 2016 r. o godz. 2:32 na serwisie społecznościowym Twitter na profilu Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” Oddziału w Warszawie, Zarząd Oddziału Warszawskiego SSP „Iustitia” informuje, że odcina się od wskazanego wpisu. Podkreślamy, że wpis ten został umieszczony bez wiedzy i zgody Zarządu Oddziału i nie jest stanowiskiem Oddziału Warszawskiego. Jednocześnie zaznaczamy, że osoba odpowiedzialna za administrowanie profilem SSP „Iustitia” Oddziału Warszawskiego na serwisie Twitter została pozbawiona uprawnień administratora.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

W imieniu Zarządu Oddziału Warszawskiego SSP „Iustitia” – Prezes Zarządu Wojciech Buchajczuk

 

Źródło i więcej:

http://iustitia.pl/

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY