MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  sobota 10 grudnia 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

10 lat to dla fundacji wiek, który skłania do refleksji. Spojrzeliśmy z dystansu na nasze sukcesy i porażki i zadaliśmy sobie pytanie: a co by było, gdyby Panoptykon nigdy nie powstał? O czym czytalibyśmy w prasie czy Internecie? Czego dowiadywalibyśmy się z Teleexpressu lub innych programów informacyjnych? Obejrzyjcie nasze urodzinowe video i koniecznie zajrzyjcie na urodzinową podstronę

 

Z okazji urodzin cieszymy się z tego, co się udało, ale też dziękujemy wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe – naszym Przyjaciołom, Doradcom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Ochotnikom, Darczyńcom, Grantodawcom, Sympatykom, Czytelnikom, Informatorom. Dziękujemy Wam za dzielenie się z nami wiedzą i doświadczeniem, inspirowanie, podejmowanie naszych tematów, wspieranie nas finansowo, za poświęcony czas i energię, za słowa uznania, które dodają skrzydeł i krytykę, która pozwala się rozwijać.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w kolejnych latach. Razem możemy skuteczniej odpowiadać na nowe wyzwania. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego działania na rzecz wolności i prywatności.

 

Zacznijcie już dziś – zróbcie nam prezent na urodziny:

Wesprzyjcie nasze działania darowizną!

Podzielcie się informacją o 10 urodzinach Panoptykonu – udostępnijcie innym urodzinową podstronę i video!

Dołączcie do Ochotników Panoptykonu i działajcie z nami na co dzień!

 

 

 

Panoptykon

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY