MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  wtorek 17 maja 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Polka ciężko pobita w Anglii twierdzi, że oszukał ją pochodzący z Polski brytyjski adwokat, który miał jej pomóc w uzyskaniu odszkodowania. Mężczyzna pośredniczył jedynie w kontaktach Romy Szczuki z londyńską kancelarią, która prowadziła sprawę

 

 

Choć zapewniał, że jego pomoc będzie darmowa, to - jak twierdzi pani Roma - podsunął jej do podpisania umowę na świadczone usługi. Kobieta ma dziś do zapłaty ponad 300 tys. zł.

 

Pani Roma ma 37 lat. Trzynaście lat temu wyjechała do Anglii. Pracowała w restauracji i wiodła szczęśliwe życie. Aż do pewnego sierpniowego wieczoru, kiedy została brutalnie pobita w miejskim autobusie.

- Zapytałam kierowcę autobusu o drogę. Wówczas przyśpieszył, zawiózł mnie do zajezdni i zaczął wykrzykiwać: pieprzeni obcokrajowcy. Ocknęłam się w kałuży krwi. Nie wiedziałam, co się dzieje, myślałam, że straciłam oko. Później policjant powiedział, że ten czarnoskóry kierowca był zdenerwowany, bo na drugi dzień wyjeżdżał na urlop, gdzieś do rodziny do Afryki – opowiada Roma Szczuka.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1561546

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY