MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  1 lipca 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

- Oszustka i manipulantka – mówi o 38-letniej Katarzynie K. z Warszawy pan Piotr. Mężczyzna sądził, że korzysta z usług prawniczki. Twierdzi, że kobieta prowadząc jego sprawę przywłaszczyła 250 tys. zł. Osób poszkodowanych może być dużo więcej

 

Pani Elżbieta, emerytka z Warszawy 7 lat temu wróciła z zagranicy i zastała puste mieszkanie. Córka wyniosła jej meble, ale nie chciała się wyprowadzić. W tej trudnej sytuacji pani Elżbieta poznała Katarzynę K. To był początek gehenny.

 

- Ona mi powiedziała, że nikt nie powinien bogacić się kosztem drugiego – mówi Elżbieta Badowska-Orłowska, która czuje się oszukana przez Katarzynę K.
Klientem był też Piotr Cz., który odziedziczył po ojcu mieszkanie. Katarzynę K. poznał, bo obiecała, że zajmie się sprawą spadku. Dziś ma zatarg ze stryjem, który nie dostał swojej części i nasłał na niego komornika.

 

- Staramy się regulować dług, ale jest taka suma, że spłata nas przerasta – opowiada pan Piotr.

38-letnia dziś Katarzyna K. siedem lat temu prowadziła w Warszawie biuro porad prawnych. Pani Elżbieta i Pan Piotr twierdzą, że zachowywała się jak zawodowy radca. Obiecywała załatwić skomplikowane sprawy, także przed sądem. W ten sposób miała wyłudzić pieniądze. W przypadku pana Piotra chodzi o zawrotną kwotę zachowku - 250 tysięcy złotych.

 

 

 

Źródło więcej:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1614123

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY