MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  27 maja 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Barbara i Krzysztof Grędowie cierpią przez bezwzględną oszustkę. Pracując w banku miała dostęp do ich danych osobowych, dzięki czemu zaciągnęła na nich kredyty, nie tylko w bankach, ale i parabankach. Grędowie mówią o wyłudzeniu na ponad 50 tys. zł. Co najmniej drugie tyle Magdalena G. wyłudziła na nazwiska innych osób

 

Państwo Grędowie mieszkają w Świerczynie koło Drawska Pomorskiego. Razem wychowują 14-letnią niepełnosprawną córkę. Małżeństwo ma poważne kłopoty przez 38-letnią oszustkę Magdalenę G. Problemy zaczęły się 2 lata temu od telefonów z bankowego działu windykacji. Informowano o sporym zadłużeniu.

 

Rodzina żyje bardzo skromnie. Pani Barbara utrzymuje się ze zbioru jagód, borówek i grzybów oraz prac dla urzędu gminy. Pan Krzysztof nie pracuje. Do niedawna był drwalem, ale zawał uniemożliwił mu pracę. 2 lata temu rodzina przez oszustkę została bez środków do życia.

- Chciałam skorzystać z bankomatu, ale okazało się, że „brak środków”. Podobnie w drugim i trzecim bankomacie. A one zostały zabezpieczone na poczet pożyczki, którą niby wzięłam – opowiada Barbara Gręda.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1563318

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY