MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 1 grudnia 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Prokuratorzy, jak mało która grupa zawodowa w Polsce, mogą liczyć na specjalne traktowanie. Własny system zabezpieczenia emerytalnego, kosmiczne jak na polskie warunki pensje. Wreszcie preferencyjne kredyty oraz pożyczki hipoteczne stwarzają życiowy start, o którym tylko pomarzyć mogą rzesze Polaków utrzymujących tę armię urzędników. Te benefity prawidłowo wykorzystane mogą stanowić skuteczne narzędzie kontroli nad śledczymi

 

Większość młodych Polaków staje przed wyborem. Mogą mieszkać z rodzicami lub skoczyć na głębokie wody kredytu hipotecznego. Często muszą decydować się na kompromisy w postaci wyboru okolicy, w której zamieszkają czy powierzchni wymarzonego lokum.

Tymczasem nie martwi się o to prokurator. Nie dość, że może liczyć na ciągłość zatrudnienia do samej emerytury, wysoką pensję kilkukrotnie przekraczającą średnią krajową, o której 60 proc. społeczeństwa nie słyszało, to może liczyć też na preferencyjne kredyty oraz pożyczki przeznaczane na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że pożyczki udzielane prokuratorom przez Skarb Państwa mogą stanowić narzędzie do kontroli i sterowania. Tak jak mogą służyć do wynagradzania posłusznych i dyspozycyjnych, mogą stanowić formę kary oraz dyscyplinowania.

 

Walka o serca prokuratorów

Koalicja PO-PSL skutecznie kupiła przychylność polskich śledczych.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/309-prokurator-na-kredyt

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY