MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  poniedziałek 23 maja 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Trwają przygotowania do dziewiątej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 14-20 listopada. W zeszłym roku Polska okazała się rekordzistą ŚTP organizując największą liczbę wydarzeń ze wszystkich 163 krajów biorących udział w projekcie. Tylko na Mazowszu odbyło się ponad 110 spotkań i konferencji biznesowych, w których udział wzięło aż 3,5 tysiąca osób

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zostanie zainaugurowany w Warszawie, a gościem specjalnym będzie Ambasador USA w Polsce, pan Paul Wayne Jones. W programie również power speach'e ludzi związanych z przedsiębiorczością społeczną oraz warsztaty dla start upów i początkujących przedsiębiorców.

 

„Przedsiębiorczość jest dobra" pod takim hasłem w dniach 14-20 listopada odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Partnerzy, którzy chcieliby dołączyć do akcji i zorganizować wydarzenie promujące biznes w swoim mieście, już teraz mogą rejestrować się na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

 

Zgłaszać mogą się organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości - nie tylko społecznej, która jest tematem przewodnim kampanii zapowiadającej 9. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Polsce. Aby zostać partnerem wydarzenia, wystarczy zarejestrować i zorganizować przynajmniej jedno wydarzenie. Mogą to być szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Po raz pierwszy partnerzy będą mogli rejestrować nie tylko bezpłatne, ale też płatne wydarzenia.

 

Przygotowania do ŚTP w poszczególnych województwach nadzorują regionalni koordynatorzy, czyli instytucje (np. urzędy marszałkowskie) i podmioty prywatne (np. parki technologiczne), którzy odpowiadają za współpracę z partnerami.

 

Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie mazowieckim jest Fundacja ŚTP. 

 

Lista wydarzeń dostępna jest na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl oraz na www.facebook.com/GEW.Poland

Organizacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest możliwa m.in. dzięki wsparciu finansowemu Ambasady USA oraz m.st Warszawa.

Partnerzy strategiczni: Youth Business Poland, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

 

Partnerzy: Idea Hub

Patronat Honorowy: Konfederacja Lewiatan, Przedstawicielstwo KE w Polsce

Patronat medialny: Wprost oraz Business Life Polska

 

 

 

Informacja prasowa: KL

 

 

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY