MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 1 grudnia 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

Nawet 2 lata więzienia grozi mężczyznom, którzy znaleźli na ulicy portfel z dokumentami oraz kartami płatniczymi i pomimo tego, że wiedzieli do kogo należą nie zwrócili ich właścicielowi. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Już usłyszeli zarzuty. 

 

Wczoraj (16.10.16) o godz. 18:40 dzielnicowi pełniący służbę na terenie Żnina otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek, że dzień wcześniej zagubiła ona swój portfel z dowodem osobistym, kartami płatniczymi oraz pieniędzmi.

 

Kobieta poinformowała również, że wie kto mógł znaleźć ten portfel. Jak się okazało, policjanci dobrze znali osoby wskazane przez pokrzywdzoną i od razu udali się do ich miejsca zamieszkania. Przypuszczenia żninianki były trafne, bo podczas przeszukania u 33 i 57-latka mundurowi znaleźli karty bankomatowe oraz dowód osobisty. Nie odnaleźli już pieniędzy, bo ci zdążyli już je wydać.

 

33 i 57-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy i wytrzeźwienia. Dzisiaj (17.10.16) usłyszeli zarzuty przywłaszczenia, za co grozi im kara nawet 2 lata więzienia.

 

 

 

LS

Informacja prasowa: Policja

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY