MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  czwartek 18 sierpnia 2022r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

W Sztumie na spotkaniu burmistrza z sołtysami doszło do niecodziennej sytuacji. Ze spotkania został wyproszony dziennikarz lokalnego portalu internetowego. Kiedy nie chciał dobrowolnie opuść sali, został wyprowadzony przez policję, która została wezwana przez zastępcę burmistrza

 

Pod koniec stycznia w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy Sztum burmistrz zorganizował spotkanie z sołtysami. Pojawił się na nim także dziennikarz z lokalnego portalu informacyjnego - Zbigniew Pędziwilk, który jest osobą niepełnosprawną.

- Przyszedłem na zaproszenie sołtysów, aby zrobić relację. To było spotkanie dotyczące planowania remontu dróg na terenie gminy – mówi Zbigniew Pędziwilk, redaktor naczelny portalu nowysztum.pl.

 

Obecność dziennikarza nie spodobała się zastępcy burmistrza Sztumu. Kazał redaktorowi opuścić spotkanie. Zbigniew Pędziwilk odmówił. Wówczas wezwano do urzędu policję.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1541278

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY