MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  piątek  24 marca 2023r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

– Aferę reprywatyzacyjną będziemy wyjaśniać do dna; poniedziałkowe zatrzymania CBA to jest jasny sygnał dla wszystkich cwaniaczków i złodziei, że ich czas się skończył – powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki

 

CBA na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zatrzymało w poniedziałek rano 5 osób w śledztwie dot. reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie, m.in. adwokata Roberta N. i b. wicedyrektora w stołecznym ratuszu Jakuba R. – poinformowała Prokuratura Krajowa.

 

Jak poinformowało PAP Centralne Biuro Antykorupcyjne, zatrzymani usłyszą zarzuty m.in. o charakterze korupcyjnym. Jaki pytany w poniedziałek przez dziennikarzy w Sejmie, czy jego zdaniem zatrzymania CBA oznaczają, że jest coraz bliżej do rozwiązania sprawy afery reprywatyzacyjnej, odpowiedział, że jest przekonany, że tak. – Do tej pory mieliśmy takie przekonanie, że w sprawie afery reprywatyzacyjnej uczestniczył taki kwiat polskiej palestry, to jest to wszystko zrobione w taki sposób, że te osoby będą nietykalne, będą bezkarne – powiedział wiceszef MS.

 

 

 

Źródło i więcej:

http://www.tvp.info/28853463/zatrzymania-cba-to-sygnal-dla-zlodziei-ze-ich-czas-sie-konczy

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY