MISZMASZ TWOJA GAZETA

PORTAL DLA DŁUŻNIKÓW, WIERZYCIELI, KOMORNIKÓW, SĘDZIÓW I PRAWNIKÓW
Dziś jest:  wtorek 25 czerwca 2019r.

PRZEGLĄD PRASY

  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar
  • Miszmasz - Czarny Piar

argument 238529 340INTERWENCJA

Jeleniogórska policja wyraźnie "podwinęła ogon" i zrezygnowała z udzielania dalszych wyjaśnień i odpowiedzi. Ktoś najwyraźniej doszedł do przekonania, że lepiej będzie cichaczem się wycofać

 

Rzecznik prasowy Edyta Bagrowska przesłała takie stanowisko:

"Uprzejmie informuję, że wcześniej udzielona odpowiedź w tej sprawie jest wyczerpująca. Od jej udzielenia nie zaistniały żadne nowe okoliczności. Osoba zawiadamiająca została pouczona o trybie postępowania, w tym o prawie do złożenia w terminie zażalenia".

 

To oczywiście nie jest żadna odpowiedź na pytania postawione w artykule:

Kompromitująca odpowiedź jeleniogórskiej policji. Nowe ustalenia (2)

 

Pytania do aspiranta Koperskiego były bowiem takie:

- pierwszy operat szacunkowy został sporządzony w maju 2013r., drugi 2 czerwca 2016r. To jest różnica 4 lata, a może jednak 3 lata?

- pierwszy operat był wykonany na zlecenie komornika sądowego z Jeleniej Góry w celu ustalenia wartości rynkowej nieruchomości, drugi również na zlecenie komornika sądowego z Jeleniej Góry w celu ustalenia wartości rynkowej. Bardzo proszę o wskazanie "różnych celów" obu operatów?

- jak Pan ustalił, że ceny atrakcyjnych mieszkań w Szklarskiej Porębie spadały o 100% w ciągu 3 lat? Tym bardziej zasadne pytanie, gdyż biegła na stronie 17 operatu, w analizie i charakterystyce rynku nieruchomości w Szklarskiej Porębie stwierdziła, że rynek jest stabilny. Czy stabilność to spadek cen o 100%?

Co więcej biegła napisała, że obserwuje się ruch w obrocie nieruchomościami nowymi oraz przedwojennymi, zmodernizowanymi. A takie właśnie jest mieszkanie czytelniczki (przedwojenne, zmodernizowane).

- jaki przepis prawa zwalnia z konieczności wyceny części wspólnych? Bo ja znam tylko przepis, który to nakazuje.

 

Rewelacyjne ustalenia czytelniczki

Czytelniczka z Rejestru cen i wartości nieruchomości ze Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze uzyskała dane o sprzedaży mieszkań w Szklarskiej Porębie za lata 2014-2016. Wynika z nich, że między bajki można włożyć twierdzenie, że w tych latach nastąpił krach na rynku nieruchomości w tym turystycznym mieście. Ceny mieszkań przez cały czas trzymają się mocno. Zresztą Szklarska Poręba to jedna z najdroższych miejscowości w kraju.

Cdn.

 

 

 

JW

 

 

 

 

miszmasz-menu-module

NA SKRÓTY